NASA přerušila své živé vysílání, protože se v něm objevil neznámý objekt, prostupující zemskou atmosférou

Tohle rozhodně není poprvé, kdy NASA ukončila probíhající živé vysílání, protože se v něm objevilo něco, co nedokáže logicky vysvětlit. Lidé, co se o problematiku mimozemských civilizací zajímají, jsou poslední událostí velmi rozhozeni. Během vysílání 9.7.2016 se totiž na obrazovce objevilo něco, co vypadá jako masivní UFO.

Přítomnost objektu byla nahlášena člověkem, který na youtube používá nick Streetcap1. Mnoho lidí by mohlo spekulovat nad tím, jestli se nejednalo pouze o meteor, nebo nějakou formu vesmírného odpadu. Proč by ale za těchto okolností NASA vypnula přenos?

Při sledování tohoto 2 minutového videa můžete jasně vidět určitý objekt, který se podezřele dlouhou dobu vznáší nad zemskou atmosférou – nemůže to tedy být meteor, který by atmosférou typicky proletěl velmi rychle.

O co myslíte, že se jedná? To, že NASA odepřela veřejnosti na tento objekt hledět, dělá celou situaci ještě mysterióznější.

Pamatujte na to, že tato společnost disponuje informacemi, které jsou před veřejností regulérně ukrývány. V minulosti už byla několikrát žalována za umělou úpravu svých fotografií ve Photoshopu, držení mnoha tajemství a lhaní. Oficiálně tvrdí, že naše planeta nezažila jedinou interakci s mimozemšťany, obrovské množství dalších zdrojů ale dokazuje opak.

ufo-788746_640

Tiskový mluvčí NASA v dubnu učinil prohlášení, že živé vysílání nikdy nepřerušili záměrně. Jako důvod častého ukončování spojení uvedl ztrátu signálu. Pojďme se ale bavit upřímně.

Všem, kteří si už udělali nezávislý průzkum objektivních informací o problematice interakce mimozemšťanů s naší planetou, je jasné, o co tu jde. Nehledě na tento incident už není tajemstvím to, že tyto civilizace existují a s člověkem už po nějakou dobu komunikují.

Když si uvědomíme elementární myšlenku toho, že všechno je energie, dojdeme k závěru, že všechno existuje. Všechno existuje nezávisle na tom, jestli to chápeme, nebo ne.

zdroj

Ten, kdo mě zná, ví.
Ten, kdo mě nezná, nepotřebuje vědět.
Komentáře